Showing posts from May, 2021

Arsyeja e vërtetë pse Zidane u largua nga Real Madrid

Trajneri Zinedine Zidane, u largua nga Real Madrid për herën e tretë radhazi …

🔴 𝗟𝗜𝗩𝗘 | Villarreal - Man Utd

⚠ Nëse hapen reklamat, kthehuni dhe provoni përsëri.   OPSIONI 1 - SHI…

Alfred Cako bën parashikimin e frikshëm të së ardhmes: “Është një gënjeshtër e madhe”

Alfred Cako bën parashikimin e fri.kshëm të së ardhmes: “Është një gënjesht…

Kush e ka radhën pas Sali Berishës? Trondit Alfred Cako, zbulon dy politikanët që do të fundosen

Kush e ka radhën pas Sali Berishës? Trondit Alfred Cako, zbulon dy politika…

6 vëllezër, por nënën ia lanë motrës: Ty të ra për pjesë, ç’ti bëjmë tani?!

“Shihemi në Gjyq” tek “E Diela Shqiptare” këtë herë pati një çështje midis …

Lutju Allahut me këtë Iutje (dua) 7 herë që të shërohesh nga sëmundjet..!

Lutja (duaja) është lëshim i një psherëtime; apel nga thellësia e zemrës. N…

“Më vjen tυrp që jam shqiptare”, Gruαja nga Berαti shpέrthen: Kisha FAT që u martοva me një...

“Paragjykími është një qëndrim i pabazuar, një mënyrë mendimi e ngurtë dhe za…

E rëndë, nëna e tre fëmijëve humb jetën nga tromboza, para 2 javësh mësohet se kishte marrë…

Një situate e rende ne Greqi, ku nje grua 44-vjeçare ka gjetur vd/ekjen dy …

A e dini se cfarë ka thënë Profeti a.s. për atë i cili jep borxh (hua)?!

Nje hadith i madhe qe besoj shume pak prej nesh e kemi degjuar me pare! Ha…

🔴 𝗟𝗜𝗩𝗘 | Bologna - Juventus

📺   SHIKO NDESHJEN KËTU

🔴 𝗟𝗜𝗩𝗘 | Atalanta - Milan

📺   SHIKO NDESHJEN KËTU

More... That is All