Pas barazimit me Borussia Monchengladbach, Real Madrid do të kërkojë t’u rikthehet fitoreve, të shtunën në La Liga përballë Huesca.

Ndeshja mes Real Madridit dhe Huesca fillon nga ora 14:00.

Previous Next