Topçinjtë në krye me Mikel Arteta së paku në letër, pritet të kenë një kundërshtar të lehtë.

Megjithatë, tekniku spanjoll duket se nuk i ka në qef nënvlerësimet e kundërshtarëve dhe ka vendosur në fushë pothuajse lojtarët më të mirë.

📺  SHIKO NDESHJEN

Previous Next