Rossonerët janë 21 ndeshje pa humbje dhe synojnë vazhdimin e kësaj ecurie. Portieri Donnarumma mungon për shkak se doli pozitin për COVID-19 sot.

Ndërkohë Roma kërkon të ndalë vrullin e Milanit.

Ndeshja fillon në orën 20:45.

Previous Next