Derbi i Premierligës mes Manchester United dhe Chelsea do të luhet sonte, në ‘Old Trafford’.

Dy skuadrat futen me synimin për tri pikët, me United që shihet në avantazh të lehtë, shkaku i terrenit.

📺  SHIKO NDESHJEN

 

Previous Next