Juventus ka dy fitore dhe dy barazime nga katër ndeshjet e para, teksa kërkon triumfin sot në ”Allianz Stadium”.

Paulo Dybala më në fund shihet në formacionin startues të Andrea Pirlo.

📺  SHIKO NDESHJEN

Previous Next