Sonte, në kuadër të Serie A luhet ‘Derby della Madonnina’, mes Inter dhe Milan.

Me fillim nga ora 18:30, qyteti i Milanos ndahet në dy pjesë; Kuq e zi dhe Zi e kaltër.

Ky derbi do të zhvillohet pa praninë e tifozëve, por spektakli nuk pritet t’i mungojë.

 📺 SHIKO NDESHJEN

 

Previous Next