Kombëtarja e Kosovës do të synojë t’i kthehet rezultateve pozitive në Ligën e Kombeve, ku sonte luan përballë Greqisë. ‘Dardanët’ do të jenë me shumë mungesa në këtë ndeshje, dhe Bernard Challandes ka vendosur të futet në lojë me shumë ndryshime, dhe me skemë 3-5-2.

Previous Next