📺 SHIKO NDESHJEN

Bayern Munich sonte zbret në fushë në kuadër të Kupës së Gjermanisë, për t’u takuar me Duren.

Ndeshja mes Duren dhe Bayern Munich fillon nga ora 20:45.
Previous Next