Në ‘ Benito Villamarín’, Real Betis pret Real Madridin, për të zhvilluar ndeshjen e xhiros së tretë të La Ligas.

Ndeshja mes Real Betis dhe Real Madrid, fillon nga ora 21:00.

 

Previous Next