Showing posts from September, 2020

Real Madrid - Real Valladolid | LIVE 🔴

📺 SHIKO NDESHJEN

Brighton - Man Utd | LIVE 🔴

Brighton do ta pres Manchester Unitedin në kuadër të raundit të 1/16 të Carab…

Bayern Munich - Dortmund | LIVE 🔴

Në ‘Allianz Arena’ zhvillohet finalja e Superkupës së Gjermanisë.Me fillim ng…

Benevento - Inter | LIVE 🔴

Benevento - Inter  📺 SHIKONI NDESHJEN

Tottenham - Chelsea | LIVE 🔴

Në kuadër të EFL Cup, Tottenham në shtëpi takohet me Chelsean, në ndeshjen që…

Woman Hits the Gas Instead of the Brake

Or she was just really mad at her husband. It could go either way.

Liverpool - Arsenal | LIVE 🔴

📺 SHIKO NDESHJEN Liverpool do të vazhdojë rrugën në mbrojtjen e titullit, pa…

WATCH: Gang Castrates Alleged Rapist By Making Pit Bull Tear Apart And Eat His Genitals

A gang in Mexico City stripped the alleged rapist naked, pinned him to the g…

Barcelona - Villarreal | LIVE 🔴

📺 SHIKO NDESHJEN Barcelona luan sot ndeshjen e parë në La Liga këtë edicion,…

Roma - Juventus | LIVE 🔴

📺 SHIKO NDESHJEN Kampionët e Serie A luajnë në udhëtim në kryeqytetin e Italis…

Demolohet Man City, Leicester shënon fitore spektakolare 5-2 në ‘Etihad’ me het trikun e Vardy

Jamie Vardy ka shkëlqyer në fitoren e Leicester City ndaj Manchester City. ‘…

LEKSION NGA HOFFENHEIM: Kampionët e gjithçkaje gjunjëzohen pa kushte (VIDEO)

Bayern Munich bie pas 23 ndeshjesh radhazi dhe pëson katër gola nga modestët e …

Elk that was shot and wounded by hunter gores the same man to death when he returned to finish the job the next day

In his final moments, the hunter spotted the same elk who ended up charging t…

Crotone - Milan | LIVE 🔴

NËSE NUK HAPET VIDEO MË POSHTË - 📺 SHIKO NDESHJEN KËTU Milan luan në udhët…

Man City - Leicester City | LIVE 🔴

📺 NËSE NUK HAPET VIDEO MË POSHTË - SHIKO NDESHJEN KËTU Man City luajnë ndeshj…

Melania refused to move into the White House until everything, including the toilets used by the Obamas were replaced: Book

"She seemed to be much more concerned about the decor than she did about…

Hoffenheim - Bayern Munich | Drejtpërdrejt | LIVE 🔴

📺 SHIKO NDESHJEN Ndeshja mes Hoffenheim dhe Bayern Munich zhvillohet nga ora…

Amish brothers who gang-raped 12-year-old sister won't be sent to prison to protect them from other inmates

Despite the outrage, the prosecutor stated that he would stand by his decisio…

Real Betis - Real Madrid | LIVE 🔴

📺 SHIKO NDESHJEN KËTU Në ‘ Benito Villamarín’, Real Betis pret Real Madridin,…

Inter - Fiorentina | LIVE 🔴

📺 SHIKO NDESHJEN KËTU Inter zbret në fushë për herë të parë këtë sezon në Se…

Brighton - Man Utd | Drejtpërdrejt | LIVE 🔴

🎦 SHIKO NDESHJEN KËTU Man United luan në udhëtim kundër skuadrës së Brighton…

Kids at $33K-a-year school mock the 'poor'

Elite private school students filmed naming ‘worst’ Sydney suburbs Hours afte…

More... That is All