Juventusi ka vendosur mos ta shesë këtë verë mesfushorin, Sami Khedira.

Ka pasur shumë spekulime që “Zonja e Vjetër”, nuk po e dëshiron në ekip gjermanin.

Khedira luajti shumë mirë në ndeshjen kundër Atletico Madridit, kjo gjë ka bërë që Maurizio Sarri të ndërroj mendim dhe t’i jap një shans gjermanit për të luftuar për një vend në ekipin e parë.

Previous Next