Sipas "Tuttosport", Inter po studion formulën e duhur për të provuar të marrë Sergej-Milinkovic-Savic nga Lazio.

Adrministratori i deleguar i zikaltërve, Beppe Marotta, do të donte të përdorte një formulë "alla Perisic", i transferuar te Bayern me formulën e huazimit dhe të drejtën e blerjes të bazuar në rezultate të caktuara sportive.

Vetë lojtari ka deklaruar në ditët e kaluara se: "Nëse diçka duhet të ndodhë, do të ndodhë. Për momentin nuk ka asgjë".

Previous Next