Showing posts from August, 2019

Ansu Fati shkruan historinë me Barcelonën, thyen një rekord të madh

NjĂ« javĂ« pasi qĂ« bĂ«ri debutimin e tij me BarcelonĂ«n, Ansu Fati ka shĂ«nuar golin…

Juventus - Napoli | Live 🔮

Ndeshja e vlefshme pĂ«r ‘Serie A’. MĂ« poshtĂ« mund ta shikoni ndeshjen: Opsioni 1…

Burnley - Liverpool | Live 🔮

Ndeshja e vlefshme pĂ«r ‘Premier League’. MĂ« poshtĂ« mund ta shikoni ndeshjen: Op…

Milan - Brescia | Live 🔮

Ndeshja e vlefshme pĂ«r ‘Serie A’. MĂ« poshtĂ« mund ta shikoni ndeshjen: Opsioni 1…

Legjenda e United: Van Dijk nuk e meritoi çmimin e UEFA-s

Legjenda e United: Van Dijk nuk e meritoi çmimin e UEFA-s Rio Ferdinand beson s…

Osasuna - Barcelona | Live 🔮

‘La Liga’ LINK 1 LINK 2 LINK 3 LINK 4 LINK 5

FC Bayern MĂŒnchen - Mainz 05 | Live 🔮

Ndeshja e vlefshme pĂ«r ‘Bundesliga’. MĂ« poshtĂ« mund ta shikoni ndeshjen: Opsion…

Southampton - Man Utd | Live 🔮

Ndeshja e vlefshme pĂ«r ‘Premier League’. MĂ« poshtĂ« mund ta shikoni ndeshjen: Op…

Smalling tregon se kush e bindi atĂ« t’i bashkohet RomĂ«s

MbrojtĂ«si i skuadrĂ«s sĂ« United, sot dhe zyrtarisht ka arritur tĂ« firmos marrĂ«ve…

Neymar te Barça? Leonardo zyrtarizon gjithçka!

Zhvillime tejet tĂ« rĂ«ndĂ«sishme nga Franca, drejtori sportiv i PSG-sĂ«, Leonardo …

Zvicra me tre shqiptarë por pa Xherdan Shaqirin!

PĂ«rzgjedhĂ«si i kombĂ«tares sĂ« ZvicrĂ«s, Vlladimir Petkoviq, ka shpallur listĂ«n e …

Ja kur do të kthehet Messi...

Trajneri i BarcelonĂ«s, Ernesto Valverde, ka konfirmuar lajmin e hidhur pĂ«r mung…

UEFA: Ky do të jetë çmimi i biletave për ndeshjet e Ligës së Kampionëve dhe Evropa Ligës

ShtĂ«pia numĂ«r njĂ« e futbollit nĂ« botĂ«, e ka bĂ«rĂ« tĂ« ditur çmimin e biletave pĂ«r…

SpektakĂ«l nĂ« ‘Camp Nou’, Barca e mposht Betisin 5:2 | Golat e ndeshjes ⚽

NĂ« njĂ« ndeshje spaktakolare dhe me shtatĂ« gola tĂ« shĂ«nuara nĂ« ‘Camp Nou’, Barce…

Barcelona - Real Betis | Live 🔮

Ndeshja e vlefshme pĂ«r ‘La Liga’. MĂ« poshtĂ« mund ta shikoni ndeshjen: Opsioni 1…

Udinese - Milan | Live 🔮

Ndeshja e vlefshme pĂ«r ‘Serie A’. MĂ« poshtĂ« mund ta shikoni ndeshjen: SHIKO

Schalke 0-3 Lewandowski | Golat e ndeshjes ⚽

Bayern Munich Ă«shtĂ« rikthyer te fitorja, pas barazimit tĂ« befasishĂ«m ndaj Herth…

ShtatĂ« gola dhe spektakĂ«l, Napoli fiton ndeshjen e çmendur | Golat e ndeshjes ⚽

Napoli e ka fituar ndeshjen mĂ« dramatike tĂ« kĂ«saj fundjave deri tani. Ekipi i A…

Vedat Muriqi i pandalshĂ«m, tjetĂ«r gol me Fenerbahcen đŸ”„

Sulmuesi i KombĂ«tarĂ«s sĂ« KosovĂ«s, Vedat Muriqi vazhdon tĂ« tregojĂ« vlerat e tij …

Liverpool 3-1 Arsenal | Golat e ndeshjes ⚽

Liverpool kĂ«tĂ« edicion duket se e ka seriozisht nĂ« PremierligĂ«. ‘TĂ« KuqtĂ«’ kanĂ«…

FC Schalke 04 - Bayern MĂŒnchen | Live | Pjesa e dytĂ«

Ndeshja e vlefshme pĂ«r ‘Bundesliga’. MĂ« poshtĂ« mund ta shikoni ndeshjen: Opsion…

Man Utd 1-2 Crystal Palace | Golat e ndeshjes ⚽

Manchester United Ă«shtĂ« njoftuar me humbje qysh nĂ« javĂ«n e tretĂ« tĂ« PremierligĂ«…

Real Madrid - Real Valladolid | Live 🔮

Ndeshja e vlefshme pĂ«r ‘La Liga’. MĂ« poshtĂ« mund ta shikoni ndeshjen: Opsioni 1…

Liverpool - Arsenal | Live 🔮

Ndeshja e vlefshme pĂ«r ‘Premier League’. MĂ« poshtĂ« mund ta shikoni ndeshjen: Op…

Parma - Juventus | Live 🔮

Ndeshja e vlefshme pĂ«r ‘Serie A’. MĂ« poshtĂ« mund ta shikoni ndeshjen: Opsioni 1…

Norwich 2-3 Chelsea | Golat e ndeshjes ⚽

Chelsea ka shĂ«nuar fitoren e parĂ« nĂ« PremierligĂ«, nĂ« sezonin 2019/2020. Skuadra…

Manchester United - Crystal Palace | Live 🔮

Ndeshja e vlefshme pĂ«r ‘Premier League’. MĂ« poshtĂ« mund ta shikoni ndeshjen: Op…

Norwich City - Chelsea | Live HD 🔮

Ndeshja e vlefshme pĂ«r ‘Premier League’. MĂ« poshtĂ« mund ta shikoni ndeshjen: Op…

Klopp me deklaratë të papritur: Dua t'i drejtoj këto skuadra...

Trajneri Jurgen Klopp Ă«shtĂ« i freskĂ«t pas fitimit tĂ« dy trofeve nĂ« harkun e kat…

ZYRTARE: Sturridge befason me klubin e ri

Daniel Sturridge Ă«shtĂ« transferuar nĂ« Turqi. Daniel Sturridge Ă«shtĂ« futbollist …

I tregoi se ku kishte jetuar sa ishte fëmijë, Ronaldo zbulon reagimin tronditës të djalit të tij

Cristiano Ronaldo pranoi qĂ« djali i tij Cristiano Jr ishte i tronditur kur i tr…

Nuk kanë para për Neymarin!

“LuftĂ«” e ashpĂ«r nĂ« merkato mes BarcelonĂ«s dhe Realit tĂ« Madridit pĂ«r shĂ«rbimet…

Xhaka me lajm të madh

Futbollisti shqiptar me pasaportĂ« zvicerane, Granit Xhaka i cili mungoi nĂ« sfid…

Solskjaer merr masa

Penalltia e humbur ndaj Wolves qĂ« i hoqi mundĂ«sinĂ« Manchester United pĂ«r tĂ« mar…

E paguan më shumë se Napoli, ja klubi që ka zyrtarizuar ofertën për Icardi

Monaco ka hyrĂ« nĂ« garĂ« pĂ«r tĂ« nĂ«nshkruar me Mauro Icardi, sipas RAI. Klubi i Li…

Një formacion super, ja si luan Interi i Conte me Sanchez në sulm

Interi duket se do tĂ« vazhdojĂ« tĂ« bĂ«jĂ« “pazar” te Manchester United. Pasi mori …

Pezullohet Luka Modric

Komisioni i Garave i FederatĂ«s sĂ« Futbollit tĂ« SpanjĂ«s ka vendosur ta pezullojĂ«…

Shorti i Champions po afron, këto mund të jenë grupet e vdekjes

Shorti pĂ«r fazĂ«n grupore tĂ« edicionit tĂ« ri 2019/20 tĂ« LigĂ«s sĂ« KampionĂ«ve do t…

Vedat Muriqit i “shpĂ«rthen” Instagrami pas kalimit te Fenerbahce

Vedat Muriqi ka qenĂ« transferimi mĂ« i pĂ«rfolur i verĂ«s nĂ« Turqi. Ai vendosi tĂ« …

Cristiano Ronaldo jep lajmin se kur do të pensionohet...

Ylli i Juventusit dhe PortugalisĂ«, Cristiano Ronaldo mbetet i pasigurt se kur d…

More... That is All